Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wiemy, kiedy zadebiutujÄ… Doom VFR, Skyrim VR i Fallout 4 VR
Jak być może pamiętacie, na tegorocznych targach E3 firma Bethesda Softworks zapowiedziała kilka nowych tytułów. Wśród nich pojawiły się VR-owe wersje flagowych produkcji, czyli Dooma, The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Fallouta 4. Z uwagi na fakt, że trafią one do sprzedaży jeszcze w tym roku, wydawcy nie pozostało nic innego, jak podzielić się z graczami ich datami premier.

Na pierwszy ogieÅ„ pójdzie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, które zmierza na PlayStation 4. TytuÅ‚ zadebiutuje 17 listopada – w pudeÅ‚ku znajdziemy zarówno podstawowÄ… wersjÄ™ gry, jak i wszystkie wydane dotÄ…d dodatki. CaÅ‚ość dostosowano do specyfiki rozgrywki przy użyciu gogli PlayStation VR i kontrolerów PlayStation Move. NastÄ™pnie przyjdzie kolej na Doom VFR – w przeciwieÅ„stwie do przygód Dovahkiina, nie bÄ™dzie to zwyczajny port, a poboczna przygoda osadzona w Å›wiecie znanym z najnowszej odsÅ‚ony cyklu. Pozycja ma siÄ™ pojawić w sprzedaży 1 grudnia, a zagrajÄ… w niÄ… zarówno posiadacze konsoli Sony, jak i pecetowcy wyposażeni w HTC Vive. ListÄ™ zamknie Fallout 4 VR, którego premiera odbÄ™dzie siÄ™ 12 grudnia. Analogicznie do Skyrima, bÄ™dziemy mieć do czynienia z konwersjÄ… – opracowano jÄ… z myÅ›lÄ… o pecetach i goglach HTC Vive.

Skoro daty mamy już za sobą, pora rzucić okiem na ceny. Za Fallouta 4 VR i The Elder Scrolls V: Skyrim VR przyjdzie nam zapłacić 60 dolarów, co w przeliczeniu powinno zaowocować kwotą rzędu 217 złotych. Na Doom VFR wydamy natomiast o połowę mniej, bo 30 dolarów, czyli nieco ponad 100 złotych.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2017-08-23 16:05:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow