Firma BioWare twierdzi, że Star Wars: The Old Republic nie traci abonentów, wbrew temu, co wróżyli niektórzy analitycy. Producent nie ukrywa jednak, że mniej ludzi loguje się do gry i ogólne zainteresowanie nią nieco spadło. Z tego względu twórcy Mass Effect oraz Dragon Age podejmują wszelkie możliwe środki, aby zwiększyć zaangażowanie odbiorców i utrzymać ich uwagę. Studio dynamicznie zmienia też swoje plany i próbuje dostosować się do potrzeb graczy.
Daniel Erickson, przedstawiciel
BioWare, zapewnił w
rozmowie z serwisem
PC Gamer, że studio coraz lepiej radzi sobie w ustalaniu priorytetów w taki sposób, aby skupić siÄ™ na tych elementach, które pozwolÄ… zachÄ™cić ludzi do dalszej gry. Utrzymanie silnej i aktywnej spoÅ‚ecznoÅ›ci jest najważniejsze dla dewelopera – z tego wzglÄ™du twórcy pracujÄ… nad takimi dodatkami jak wyszukiwarka grup oraz paroma innymi pomysÅ‚ami uÅ‚atwiajÄ…cymi życie graczom.
Deweloperzy
The Old Republic myÅ›lÄ… też o nowej zawartoÅ›ci – wkrótce gracze zapomnÄ… przecież o niedawnym patchu 1.2, zawierajÄ…cym dalszy ciÄ…gu historii o pladze Rakghoulów. Z tego wzglÄ™du najwiÄ™kszy priorytet dla
BioWare mają ciekawe rodzaje rozgrywki, które można powtarzać wielokrotnie. Fani sieciowych
Gwiezdnych Wojen mogą więc prawdopodobnie spodziewać się większego zróżnicowania w takich aspektach jak zadania dzienne.
Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
|
Klemens
|
2012-04-25 15:40:46
|
|