Wyszukiwarka
Logowanie
   Pamiętaj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Oddaj krew w odpowiednim czasie, a wampirzą grę polskiego studia dostaniesz za darmo. Twórcy chcą zebrać aż 500 litrów posoki
Choć The Blood of Dawnwalker jest najbardziej oczekiwaną polską grą z krwiopijcami w roli głównej, to nie jest jedyną. Coraz bliżej premiery we wczesnym dostępie jest także Vampires: Bloodlord Rising, czyli debiutancka produkcja studia Mehuman Games. Wiemy już, że gra jest warta uwagi, ale jeśli nadal nie jesteście pewni czy chcecie wydać na nią pieniądze, to twórcy mają dla was alternatywną propozycję. Za survivalowego sandboxa możecie zapłacić własną krwią.

Wczoraj na steamowej karcie gry pojawił się komunikat o entuzjastycznym tytule „KREW DLA KRWIOPANA”. Z niego dowiedzieć się zaś możemy, że deweloperzy wyznaczyli sobie ambitny cel zebrania aż 500 litrów krwi oddanej w szczytnym celu. By zachęcić do tego więcej ludzi, zorganizowali dość specyficzne wyzwanie. Każdy może oddać krew w dowolnym oficjalnym centrum krwiodawstwa, a w nagrodę dołączy do losowania w rozdaniu 1000 kluczy do Vampires: Bloodlord Rising na Steamie.

By wziąć udział w losowaniu należy:

  • oddać krew w dowolnym oficjalnym centrum krwiodawstwa od 15 do 30 stycznia,
  • wykonać potwierdzenie donacji, w formie zdjęcia z kartką z napisem #blood4bloodlord, i wysłać je na https://bloodforbloodlord.com/

    W odpowiedzi powinniście dostać od twórców maila z potwierdzeniem wzięcia udziału w akcji. Jej postępy możecie śledzić na stronie gry. Znajdziecie tam rdzeń, który będzie stopniowo napełniał się krwią i jasno pokazywał jak blisko osiągnięcia celu są gracze. Na ten moment jest on jeszcze niemal pusty (zaledwie 1,5/500 litrów), ponieważ akcja dopiero się zaczęła. Możecie więc być jednymi z pierwszych, którzy zaczną napełniać naczynie.

    Sami deweloperzy również dołączyli do akcji i oddali krew, co potwierdzili we wspomnianym komunikacie. Dla reszty graczy to zaś świetna okazja, by wykonać dobry uczynek, a w nagrodę otrzymać nie tylko czekoladę, ale potencjalnie także kod do nadchodzącej gry. Jeśli lubicie wampirze klimaty i survivalowe sandboxy, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać.

    Źródło:
    Przemysław Dygas - GRY-OnLine
  • Klemens
    2026-01-16 15:54:47
    Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
    Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow