|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
 |
|
|
Hostujemy strony o grach |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
 |
|
|
Polecane strony |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
.
|
| |
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|  |
|
|
|
|
|
| Jay Wilson, reżyser Diablo III, opuścił Blizzarda
| |
Ze stanowiska w firmie Blizzard Entertainment po prawie dekadzie współpracy zrezygnowaÅ‚ Jay Wilson – deweloper, który zasÅ‚ynÄ…Å‚ jako reżyser gry Diablo III, choć zajmowaÅ‚ siÄ™ także skasowanym Project Titan oraz World of Warcraft. Jak wyjaÅ›niÅ‚ na Twitterze, odchodzi z „Zamieci”, by oddać siÄ™ swojej pasji – pisarstwu.
Przed Diablo III Wilson odegrał istotną rolę w tworzeniu takich tytułów jak Company of Heroes, Warhammer 40,000: Dawn of War czy Blood II: The Chosen.
Źródło:
"Draug" - GRY-OnLine
|
| Klemens
| | 2016-06-07 14:00:17
| |
| |
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|