Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Elden Ring dostanie małe DLC z nową zawartością. Niestety, trzeba będzie za nie zapłacić
Na początku kwietnia, gdy Nintendo ujawniło szczegóły dotyczące drugiego Switcha, podano również listę gier third-party, które doczekają się portu na tę konsolę. Wśród nich znalazł się Elden Ring w wersji Tarnished Edition, którego dodatkowa zawartość trafi też na inne platformy w formie DLC.

Wczoraj w Tokio odbyło się wydarzenie FromSoftware Games Event Spring 2025, gdzie twórcy przedstawili część nowej zawartości. Tarnished Edition na Nintendo Switch 2 poza podstawową grą i dodatkiem Shadow of the Erdtree zaoferuje dwie nowe klasy postaci:

  • Knight of Ideas
  • Heavy Knight

    Na ich wyposażeniu znajdziemy dwa z czterech zupełnie nowych zestawów zbroi. Pozostałe będziemy musieli znaleźć sami na Ziemiach Pomiędzy. FromSoftware przekazało również, że dodadzą do gry więcej nowych broni i zdolności. Ponadto twórcy zadbają o naszego wierzchowca Torrenta, który otrzyma trzy nowe skórki.

    Ponadto dowiedzieliśmy się, że dodatkowa zawartość zawita też na pozostałe platformy, tj. PC i konsole PS4, PS5, XOne i XSX/S w postaci DLC o nazwie Tarnished Pack. Niestety gracze będą musieli za nie zapłacić, chociaż na pocieszenie warto dodać, że cena ma być niewielka.

    Nadal nieznana pozostaje jednak dokładna data premiery Elden Ringa na Nintendo Switch 2. Wiemy jedynie, że ma to nastąpić w 2025 roku.

    Źródło:
    Marcin Bukowski - GRY-OnLine
  • Klemens
    2025-05-07 15:26:41
    Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
    Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow