Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Diablo 2: Resurrected bez klasycznej opcji łączenia graczy w multiplayerze
Jeszcze w lutym Rod Fergusson, producent wykonawczy w firmie Blizzard, zapewniaÅ‚ w wywiadzie dla serwisu Eurogamer, że odÅ›wieżone Diablo II uwzglÄ™dni możliwość zabawy poprzez TCP/IP. Tymczasem w ostatnim wpisie poÅ›wiÄ™conym Diablo II: Resurrected poinformowano o rezygnacji z tej opcji, nie tylko w nadchodzÄ…cych beta-testach, ale też peÅ‚nej wersji gry. Twórcy uzasadniajÄ… to „potencjalnym zagrożeniem” w przypadku korzystania z tego typu połączenia, mimo wczeÅ›niejszych zapewnieÅ„ Fergussona o „nowej, bezpieczniejszej platformie”.

Nie, wsparcie TCP/IP nie będzie dostępne ani w nadchodzącej becie, ani w ostatecznej wersji gry. Po dokładnym przemyśleniu sprawy uzgodniliśmy, że nie będziemy już oferować tej opcji, ponieważ uznaliśmy, iż stanowi ona potencjalne zagrożenie, a zależy nam na bezpieczeństwie graczy.

Na tym nie koniec. Adam Fletcher, menadżer ds. społeczności Blizzarda, napisał w serwisie Reddit, że na premierę nowej wersji Diablo 2 najpewniej nie zobaczymy drabinek, czyli rozgrywek sezonowych. Co więcej, słowa runiczne dotychczas powiązane z grami rankingowymi będą dostępne także w trybie dla jednego gracza.

Dla wielu osób brak drabinek oraz wsparcia TCP/IP nie będzie miał większego znaczenia. Boli jednak fakt, że w przypadku tej drugiej opcji Blizzard nie tylko wycofał się z wcześniejszych obietnic, ale też zrobił to dyskretnie (informacja jest schowana w FAQ beta-testów). Poza tym w praktyce uniemożliwia to lokalną zabawę wieloosobową.

Na brak rozgrywek sezonowych narzekajÄ… głównie osoby, które już zarezerwowaÅ‚y sobie czas z myÅ›lÄ… o zabawie w tym trybie w dniu premiery. Niemniej inni zwracajÄ… uwagÄ™, że wciąż nie wiemy zbyt wiele o drabinkach, które przecież majÄ… doczekać siÄ™ pewnych zmian. Pół biedy, gdyby chodziÅ‚o o – powiedzmy – kilka dni, ale Fletcher stwierdziÅ‚, iż dokÅ‚adnÄ… datÄ™ moglibyÅ›my poznać „po premierze” Diablo II: Resurrected. Sugeruje to, że na rozpoczÄ™cie pierwszego sezonu poczekamy nieco dÅ‚użej. Pozostaje wypatrywać konkretnych informacji.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2021-08-11 21:55:55
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow