Ubisoft w koÅ„cu ujawniÅ‚ konkretne liczby zwiÄ…zane z tym, jak radzi sobie Assassin’s Creed: Valhalla. Okazuje siÄ™, że gra zamieniÅ‚a w wikingów aż 20 milionów osób. Trzeba jednak zwrócić uwagÄ™ na to, że nie powiedziano, iż tyle kopii zostaÅ‚o sprzedanych; spora część graczy mogÅ‚a odpalić ValhallÄ™ np. podczas darmowego miesiÄ…ca z abonamentem Ubisoft Plus.
Ponad 20 milionów wikingów wyruszyÅ‚o w swojÄ… epickÄ… podróż do Valhalli. StojÄ…c u boku Eivor. Od Norwegii do Anglii. Aż po mityczne królestwa bogów – napisano na Twitterze.
To, że najnowsza część
Assassin’s Creed osiÄ…gnęła sukces, nie jest żadnÄ… tajemnicÄ….
Ubisoft już chwalił się, iż
Valhalla jest najszybciej sprzedajÄ…cym siÄ™
„Asasynem” spoÅ›ród caÅ‚ej serii. W dniu jej premiery graÅ‚o w niÄ… dwukrotnie wiÄ™cej osób niż w przypadku debiutu
Odyssey, a w pierwszych dwóch miesiącach uzyskała najwyższe przychody w historii marki. W tej kategorii pobiła nawet o 50 procent rekord z 2012 roku. Do tej pory jednak twórcy nie udostępnili dokładnych danych związanych z wynikami sprzedaży
Valhalli.
Źródło:
"ZuzoliK" - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2022-10-27 21:17:27
|
|
|